Zabezpieczenie lakieru samochodowego bezbarwnymi foliami ochronnymi

Czy wiesz, że … w rzeczywistości technologia zabezpieczania lakieru została opracowana i rozwinięta przez wojsko, w celu ochrony śmigieł i innych części helikoptera przed uszkodzeniami mechanicznymi. Od tego czasu folie ochronne były udoskonalane i trafiły do sektora publicznego. Dzięki temu dziś możemy zaproponować Ci niebywale trwałą i skuteczną ochronę lakieru Twojego samochodu. Stosowane przez nas folie ochronne to materiały o niepowtarzalnej formule, zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą ochronę oraz czystość optyczną.

Kompatybilność – każdy element karoserii zabezpieczany jest osobnym panelem folii, co oznacza, że można wybrać elementy samochodu, które chce się zabezpieczyć. Co więcej w przypadku zastosowania folii na większej powierzchni, przy konieczności jej wymiany, np. w wyniku uszkodzenia, można wymienić panele osobno. Takie działanie zmniejsza koszty naprawy oraz jej czas.

Samolecząca folia

Folia Paint Protection od LLumar® oferuje przełomową zaawansowaną technologię do ochrony lakierów samochodowych z powłoką samoleczączą, odporną na rozpuszczalniki z doskonałą przejrzystością o zwiększonej trwałości.

Oklejanie foliami ochronnymi PPF - budowa folii

Właściwości i zalety

  • Samolecząca powłoka (gdy zostanie porysowana) odporna na pękanie, odbarwianie się.
  • Wysoki połysk, niemal niezauważalna po zainstalowaniu doskonale przejrzysta.
  • Pomaga chronić przed otarciami, zadrapaniami i odpryskami powstającymi na wskutek soli drogowej i kamieni. (Chroni przez cały rok).
  • Dziesięcioletnia gwarancja.

10 lat gwarancji

Ochrona i wygoda

OCHRONA – folia chroni lakier przed odpryskami, zarysowaniami i plamami spowodowanymi przez drobne kamienie, warunki środowiskowe, sól drogową, środki chemiczne, oleje, zwierzęta, codzienną eksploatację pojazdu, jak również przed niewłaściwymi technikami mycia.

WYGODA – folie ochronne są bardzo łatwe w pielęgnacji. Przez wiele lat dają głębię połysku, podobnie jak świeżo położony lakier. Są niemal niewidoczne.

Odporna na zabrudzenia folia

SAMOREGENERACJA

SAMOREGENERACJA – nasze folie posiadają elastyczną samoleczącą warstwę. Co oznacza, że drobne uszkodzenia znikają pod wpływem ciepłej wody, ciepła silnika czy promieni słonecznych, a jednocześnie folia zachowuje swoje właściwości zabezpieczające.

Samogojąca ochrona

Trwałość i Przejrzystość

TRWAŁOŚĆ- dobrej jakości folie charakteryzują się wysoką odpornością na promieniowanie UV co sprawia, że nie żółkną z biegiem czasu, a nasz lakier pod nimi nie blaknie.

PRZEJRZYSTOŚĆ - taka ochrona jest praktycznie niewidoczna i nie zmienia estetyki pojazdu. Tym samym nie trzeba dobierać odpowiedniego odcienia folii, ponieważ będzie on zawsze zgodny z kolorem pierwotnym.

Zaawansowana powierzchnia hydrofobowa zapewnia większą trwałość

Cennik zabezpieczania foliami ochronnymi PPF Lummar

Proponujemy sprawdzone pakiety, które można dowolnie łączyć lub wybrać z nich tylko interesujące elementy.

Pakiet podstawowy

Elementy pakietów można dowolnie łączyć i mieszać

Usługa Cena
Próg bagażowy Od 200,00 netto
Wnęki klamek Od 150,00 netto
Krawędzi drzwi Od 150,00 netto
Progi wewnętrzne Od 250,00 netto
Reflektory Od 250,00 netto

Decydując się na ten pakiet, otrzymują Państwo zabezpieczenie wszystkich elementów, które w największym stopniu narażone są na uszkodzenia mechaniczne.

Cena pakietu podstawowego Od 1000,00 netto

Pakiet standard

Elementy pakietów można dowolnie łączyć i mieszać

Usługa Cena
Lusterka Od 280,00 netto
Zderzak przód Od 950,00 netto
Części błotników przód Od 400,00 netto
Przednia część maski - tzn. bikini Od 450,00 netto

Pakiet standardowy został przygotowany z myślą o klientach, którym zależy na częściowej ochronie przedniej części samochodu. Wybierając ten pakiet, otrzymują Państwo zabezpieczenie prawie wszystkich elementów przodu samochodu narażonych na uszkodzenia drogowe.

Cena pakietu podstawowego Od 2080,00 netto

Pakiet premium

Elementy pakietów można dowolnie łączyć i mieszać

Usługa Cena
Cała maska Od 1200,00 netto
Błotniki Od 800,00 netto
Reflektory Od 250,00 netto
Zderzak przód Od 950,00 netto
Lustereka Od 280,00 netto
Wnęki klamek Od 150,00 netto
Progi wewnętrzne Od 250,00 netto
Krawędzi drzwi Od 150,00 netto
Próg bagażowy Od 200,00 netto

Pakiet premium został przygotowany z myślą o klientach, którym zależy na kompletnej ochronie samochodu. Kompleksowo zabezpiecza wszystkie części auta narażone na odpryski lakieru i zarysowania.

Cena pakietu premium Od 4230,00 netto

Witryna www.wraping.pl oraz jej zawartość jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu oraz jego treści należą do firmy Agencja reklamowa STUDIO DAR. Wszystkie projekty graficzne, logotypy, nazwy własne, teksty, filmy, formularze, skrypty, własne znaki towarowe, własne znaki serwisowe, kody źródłowe, hasła, są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu wraping.pl. Modyfikowanie, reprodukowanie, pobieranie, kopiowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony www.wraping.pl bez zgody właściciela jest zabronione.